Інструкція

Тут обговоримо роботу роботу форуму: правила, інструкції, зауваження, пропозиції, проблеми що виникли…

Інструкція

Повідомлення admin » 30 червня 2015, 13:32

Інструкція
по користуванню форумом
/для користувачів та модераторів тематичних форумів/

Реєстрація на форумі
/модератори, відвідувачі, які хочуть стати користувачами/
Натиснути відповідну кнопку «Реєстрація» в правому верхньому куті екрану, та ознайомитись з правилами форуму. Після цього натиснути кнопку «Я погоджуюсь з цими умовами».
Після того, як відбудеться перехід на сторінку forum.archives.in.ua – Реєстрація, там необхідно заповнити всі поля та ввести код підтвердження (це кракозябри на сірому фоні), після чого натиснути кнопку «Відіслати».
Якщо Вас не було автоматично повернуто на сторінку forum.archives.in.ua – Реєстрація (через допущені якісь помилки), то з’явиться привітання про реєстрацію на форумі.

Вхід для зареєстрованих
/модератори, відвідувачі, які хочуть стати користувачами /
Тепер, щоб ввійти на форум під тим ім’ям, яке Ви вказали при реєстрації, потрібно натиснути на кнопку «Вхід» в правому верхньому верхньому куті екрану монітора, та у вікні що з’явиться, вказати ім’я і пароль (які були раніше вказані при реєстрації), після чого натиснути кнопку «Вхід».

Участь в обговоренні
/відвідувачі, які хочуть стати користувачами/
В тематичній категорії зайти в потрібний форум та вибрати тему, далі необхідно зайти до неї і прийняти участь в обговоренні.
Для цього натиснути кнопку «Відповісти» і в полі що з’явиться, набрати свій текст та натиснути кнопку «Відіслати».

Як запропонувати свою тему
Для цього потрібно вибрати форум, зайти до нього та перейти до теми «Пропозиції щодо створення нових тем», де запропонувати назву нової теми і перший текст для неї, після цого натиснути кнопку «Відіслати» і Ваша тема буде подана на розгляд модератора форуму. В разі його позитивного рішення тема з’явиться в цьому форумі.

Редагування тексту
/при створенні нової теми або наданні відповіді/
Після введення потрібного тексту його необхідно відредагувати за допомогою Bbcode.
Що це таке і як ним користуватись – детально роз’яснено на тій же сторінці де набирається текст (відповідне посилання на Bbcode знаходиться під смайликами).

Основні дії модераторів
Модератор має регулярно заходити до теми на його форумі «Пропозиції щодо створення нових тем» та проглядати надіслані пропозиції.
Для цього потрібно на своєму форумі натиснути справа кнопку «Створити нову тему». Потрапивши на сторінку з такою назвою, потрібно в рядку «Тема» вказати назву надісланої теми та вставити отриманий текст (звісно, якщо прийнято позитивне рішення про створення такої теми.
Після цього натиснути кнопку «Відіслати» і дана тема з’явиться в даному форумі.
admin
Site Admin
 
Повідомлень: 22
З нами з: 30 червня 2015, 12:00

Повернутись до Все про форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron