Мета створення проекту «Архіви України в Інтернеті»

Тут обговорюється все, що стосується даного проекту, сюди надсилаються запитання, пропозиції, зауваження…

Мета створення проекту «Архіви України в Інтернеті»

Повідомлення admin » 30 червня 2015, 12:36

Одним із найважливіших показників ефективності інформатизації архівних ресурсів в архівній установі – є ступінь їхньої доступності користувачам.

Уточнимо, в першу чергу мова йде про дистанційний доступ до ретроспективної та довідкової інформації за допомогою електронних каталогів, електронних описів фондів. Але з цим також суцільна проблема, яку чиновники пояснюють відсутністю коштів. До того ж це вони повторюють, ніби мантру – з року в рік.

Ми спробуємо розвіяти ці міфи – отриманий досвід по створенню «Електронної мережі архівів Київщини» на теренах цілої області (де до початку розгортання такого пректу в жодній архівній установі не було навіть сайту), дозволяє нам ствержувати, що кошти в цій справі відіграють другорядну роль, і мова йде про незначні суми. Причина в іншому…

Бути поінформованим – це бути озброєним. Тому, будемо обмінюватись інформацією – для цього на порталі «Архіви України в Інтернеті» функціонує форум. А там, сподіваємось, дійде черга і до з’ясування основного питання – яким чином вирішить проблему доступу on-line до довідкової архівної інформації в архівних установах.

Покладаємо велику надію, що даний проект нам усім в цьому технологічно допоможе, і в якості першого кроку в зазначеному напрямку – надаємо доступ до сайтів практично всіх архівних установ України, які зібрані в одному місці, що досить зручно (якщо когось пропустили – вибачте та надішліть про це відповідне повідомлення).
admin
Site Admin
 
Повідомлень: 22
З нами з: 30 червня 2015, 12:00

Повернутись до Проект «Архіви України в Інтернеті»

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron